Ładowanie...

Tytuł:  Specjalista ds. Jakości Produkcji

Lokalizacja:

Modlniczka, PL

„Jako pierwsi w Japonii wprowadziliśmy na rynek prywatny falowniki, które są w stanie wytrzymać surowy klimat: produkty, które umożliwiają zmianę. A my jesteśmy w środku.”

Joanna Marienhagen, Szef zarządzania produktem w SMA

ENERGY THAT CHANGES: SMA Magnetics Sp. z o.o. – czołowy producent elementów indukcyjnych należący do grupy SMA Solar Technology, światowego lidera wyznaczającego trendy w technologii produkcji energii elektrycznej z energii promieniowania słonecznego.

Chcesz pracować nad zaopatrzeniem w energię przyszłości? Witamy w SMA!

be energy. Rozwijamy się dynamicznie, realizujemy ambitne zadania, a wśród naszych pracowników cenimy kreatywność, inicjatywę oraz nastawienie na dobrą współpracę.

Czego możesz się spodziewać dołączając do naszego zespołu?

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Rozbudowany proces adaptacji – w czasie której poznasz naszą firmę od środka i szybko zaczniesz czuć, że jesteś u siebie.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych:
    1. karta sportowa Multisport,
    2. opieka medyczna dla pracownika z możliwością poszerzenia pakietu o członków rodziny,
    3. ubezpieczenie grupowe,
    4. ZFŚS – bonusy finansowe na święta i wakacje, dofinansowanie zielonych szkół, pożyczki zakładowe,
    5. szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,
    6. dofinansowanie do kursów językowych,
    7. finansowanie studiów wyższych,
    8. dofinansowanie do integracji.
  • Niezwykłe połączenie rodzinnej atmosfery z międzynarodowymi standardami i profesjonalizmem.

Tutaj możesz dowiedzieć się więcej: https://www.sma-magnetics.com/pl/kariera.html

Specjalista ds. Jakości Produkcji

Kategoria:  Test, Quality, Research & Development

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Modlniczka k. Krakowa

Cel stanowiska:

           Planowanie, optymalizowanie oraz nadzorowanie procesu kontroli produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, optymalizowanie oraz monitorowanie skuteczności oraz efektywności procesu kontroli produkcji,
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową,
  • Zgłaszanie oraz zespołowe rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • Udział w budowaniu strategii jakościowej firmy,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub związane z jakością,
  • 2 lata doświadczenia w obszarze kontroli jakości w firmie produkcyjnej,
  • Język angielski - B2,
  • MS Excel – średnio - zaawansowany,
  • Minitab – mile widziany,
  • Znajomość technik pomiarowych i zagadnień metrologicznych,
  • Znajomość narzędzi i systemów jakościowych,
  • Znajomość metod statystycznych,
  • Znajomość interpretacji schematów i rysunków technicznych,
  • Znajomość metod i narzędzi Lean,
  • Umiejętności analityczne,

Czekamy na Twoją aplikację.

Twój kontakt to Katarzyna Klimkiewicz/Specjalista ds. Personalnych

∗ SMA dąży do różnorodności i równości szans - bez względu na płeć, wiek, pochodzenie, religię, niepełnosprawność czy orientację seksualną.