Ładowanie...

Tytuł:  Specjalista Metrolog

Lokalizacja:

Modlniczka, PL

„Jako pierwsi w Japonii wprowadziliśmy na rynek prywatny falowniki, które są w stanie wytrzymać surowy klimat: produkty, które umożliwiają zmianę. A my jesteśmy w środku.”

Joanna Marienhagen, Szef zarządzania produktem w SMA

ENERGY THAT CHANGES: SMA Magnetics Sp. z o.o. – czołowy producent elementów indukcyjnych należący do grupy SMA Solar Technology, światowego lidera wyznaczającego trendy w technologii produkcji energii elektrycznej z energii promieniowania słonecznego.

Chcesz pracować nad zaopatrzeniem w energię przyszłości? Witamy w SMA!

be energy. Rozwijamy się dynamicznie, realizujemy ambitne zadania, a wśród naszych pracowników cenimy kreatywność, inicjatywę oraz nastawienie na dobrą współpracę.

Czego możesz się spodziewać dołączając do naszego zespołu?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Rozbudowany proces adaptacji – w czasie której poznasz naszą firmę od środka i szybko zaczniesz czuć, że jesteś u siebie,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych:
    1. karta sportowa Multisport,
    2. opieka medyczna dla pracownika z możliwością poszerzenia pakietu o członków rodziny,
    3. ubezpieczenie grupowe,
    4. bonusy finansowe na święta i wakacje,
    5. szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,
    6. programy rozwoju kompetencji pracowniczych w ramach potrzeb organizacji:
      1. dofinansowanie do kursów językowych,
      2. finansowanie studiów wyższych.
  • Niezwykłe połączenie rodzinnej atmosfery z międzynarodowymi standardami i profesjonalizmem.

Tutaj możesz dowiedzieć się więcej: https://www.sma-magnetics.com/pl/kariera.html

Specjalista Metrolog

Kategoria:  Test, Quality, Research & Development

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Modlniczka k. Krakowa

Cel stanowiska:

               Realizacja pomiarów geometrycznych, konsultacja specyfikacji technicznych.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie programów oraz wykonywanie pomiarów na współrzędnościowej maszynie  pomiarowej,
  • Tworzenie programów oraz wykonywanie pomiarów na ramieniu pomiarowym,
  • Zarządzanie laboratorium pomiarów geometrycznych(dobór sprzętu, kalibracja,  utrzymywanie i rozwijanie istniejących standardów),
  • Konsultacje z dostawcami  i klientami: norm, rysunków technicznych i specyfikacji /metod pomiarowych długości i kąta,
  • Rozwijanie części w zakresie określenia / konsultacji metod pomiarowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – techniczne,
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku metrologa,
  • Umiejętność programowania/obsługi maszyn CMM,
  • Umiejętność posługiwania się manualnymi przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr),
  • Znajomość rysunku technicznego, GD&T,
  • Umiejętność opracowywania i analizowania wyników pomiarowych,
  • Język angielski - B2,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Pakiet MS Office - średniozaawansowany.

Czekamy na Twoją aplikację.

Twój kontakt to Marcin Wszołek/HR Project Manager

∗ SMA dąży do różnorodności i równości szans - bez względu na płeć, wiek, pochodzenie, religię, niepełnosprawność czy orientację seksualną.