Ładowanie...

Mechanik Utrzymania Ruchu

Data: 2021-11-25

Lokalizacja: Modlniczka, PL

Firma: SMA Solar Technology AG

ktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Modlniczka k. Krakowa

Cel stanowiska:

           Utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

Diagnozowanie przyczyn usterek i awarii mechanicznych,

Usuwanie awarii maszyn i urządzeń z zakresu mechaniki,

Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych (konserwacja, czyszczenie i smarowanie) w zakresie mechanicznym,

Analizowanie i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,

Nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń w cyklu produkcyjnym,

Wymagania:

Wykształcenie średnie - technik mechanik (lub pokrewne),

Doświadczenie zawodowe - 3 lata w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,

SEP gr. I kat. E,

Wiedza z zakresu mechaniki,
Wiedza z zakresu działania układów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

MS Excel – podstawowy,
Outlook – podstawowy,

Język angielski - A1 (mile widziany),

Analityczne myślenie,
Zaangażowanie,
Precyzja,
Praca zespołowa.

Czekamy na Twoją aplikację.

Twój kontakt to Katarzyna Klimkiewicz/Specjalista ds. Personalnych

∗ SMA dąży do różnorodności i równości szans - bez względu na płeć, wiek, pochodzenie, religię, niepełnosprawność czy orientację seksualną.